Kontakta oss idag

Hör gärna av dig

Är du intresserad av våra produkter, söker du jobb eller har någon fråga till oss? Du är alltid välkommen att höra av dig.

Dan Somlin

VD
Tel: +46 (0) 70 577 08 97
Mail: dan.somlin@vaderstad.com

Anki Andersson

Ekonomi / Administration
Tel: +46 (0) 70 281 98 79
Mail: anki.andersson@vaderstad.com

Johan Strömbäck

Teknisk chef
Tel: +46 (0) 70 257 33 92
Mail: johan.stromback@vaderstad.com

Esko Heino

Konstruktör
Tel: +46 (0) 73 814 29 00
Mail: esko.heino@vaderstad.com

Emil Blomberg

Produktionsledare
Tel: +46 (0) 72 514 83 23
Mail: emil.blomberg@vaderstad.com

Niclas Heed

Logistiker
Tel: +46 (0) 70 298 57 45
Mail: niclas.heed@vaderstad.com

Ivar Johansson

Utvecklingsingenjör
Tel: +46 (0) 70 215 83 23
Mail: ivar.johansson@vaderstad.com

Mikael Eriksson

Avdelningsansvarig Verktygstillverkning
Tel: +46 (0) 70 298 39 73
Mail: mikael.eriksson@vaderstad.com